Helsinki Larnaka
Suorat Finnairin reittilennot Helsingistä Larnakaan kesäkuussa 2027. Viikko alkukesän Kyproksella: lämmintä merta, Finikoudesin palmurantaa, vanhoja kirkkoja ja kyproslaista ruokaa – Nikosia ja Ayia Napa ovat lähellä.
Ajat ovat paikallista aikaa. Lopulliset lentoajat vahvistetaan varauksen yhteydessä.
Ryhmäkoko 10–30 matkustajaa. Paluulento saapuu Helsinkiin 22.6. klo 01.10.
Hinta sisältää tarjoushetken verot, polttoainelisämaksut ja vastaavat.
Kysy myös muut palvelut: hotelli, kuljetukset, retket, opastukset, ravintolavaraukset jne.
Ryhmävarauksen voi yleensä tehdä hyvissä ajoin, eikä heti tarvitse maksaa mitään.
Ryhmävarauksesta maksetaan ensin pieni varausmaksu yleensä kuukausien tai viikkojen päästä varauksesta.
Loppumaksu on maksettava vasta lähellä lähtöä.
Nimet varaukselle tarvitaan yleensä vasta pari viikkoa ennen lähtöä.
Parhaan kokemuksen tarjoamiseksi me ja kumppanimme käytämme teknologioita, kuten evästeitä, tallentaaksemme ja/tai käyttääksemme laitetietoja. Näiden tekniikoiden hyväksyminen antaa meille ja kumppanimme mahdollisuuden käsitellä henkilötietoja, kuten selauskäyttäytymistä tai yksilöllisiä tunnuksia tällä sivustolla, ja näyttää (ei-)personoituja mainoksia. Suostumuksen jättäminen tai peruuttaminen voi vaikuttaa haitallisesti tiettyihin ominaisuuksiin ja toimintoihin.
Napsauta alta hyväksyäksesi yllä olevat tai tehdäksesi tarkkoja valintoja. Valintasi koskevat vain tätä sivustoa. Voit muuttaa asetuksiasi milloin tahansa, mukaan lukien suostumuksesi peruuttaminen, käyttämällä evästekäytännön vaihtopainikkeita tai napsauttamalla näytön alareunassa olevaa suostumushallintapainiketta.